- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1112 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1112 Culés
1
SPOILERY
THE WALKING DEAD: THE ONES WHO LIVE
@FcPortoFan1999
Właśnie obejrzałem drugi odcinek. Poziom z pierwszego jest utrzymany. Szkoda, że to nie jest jak na netfliskie, że cały sezon od razu jest wrzucany :P Chociaż z drugiej strony historia jest jakby bardziej w czasie rozciągnięta :D Tak obejrzałoby się w jeden dzień, a w tej sytuacji zajmie to sześć tygodni :D. Ja się chyba baba robię, bo śmierć na ekranie mnie nie rusza, a wątki miłosne zaczynają wzruszać :D
0
@tadzik447 Finał TOWL,w święta wielkiej nocy-31 marca.Historia póki co jest bardzo dobra,fajnie że Pani Jadis powróciła do gry :)
0
@FcPortoFan1999 Ją to od razu mogliby odstrzelić :D ale coś czuję, że koniec końców pomoże Ricowi i Michonne :P A to finał w wigilię moich urodzin :D To w urodziny będę oglądał, o ile będzie tłumaczenie :D
0
@tadzik447 Ja,bardzo lubię takie postacie.Mogliby jej nie odstrzelać :)
0
@FcPortoFan1999 To powinno nastąpić już w TWD :D
0
@tadzik447 Na szczęście tego nie zrobili,gdyby natomiast to zrobili to najpewniej nie byłoby serialu TOWL,bo Rick by zginął (*)
0
@FcPortoFan1999 To jakiś random by go zawinął do helikoptera :P
0
@tadzik447 Tylko helikopter pod nazwą "A" został wezwany właśnie przez Panią Jadis.
0
@tadzik447 [spoiler alert ]
A mnie tam odrzucają póki co od tego serialu głupotki fabularne. W pierwszym odcinku Rick odcinający sobie rękę, w drugim CRM, który jest na tyle naiwny, by uwierzyć, że Michonne była na miejscu zbrodni całkowicie przypadkowo, a ten helikopter to zestrzelił sobie karzeł wywijający do tego kataną większą od niego. Nie wyglądają na ludzi, którzy stworzyli tak potężną grupę tak wiele lat po apokalipsie. + do tego mnie osobiście nudzi wątek miłosny, nie czuję chemii między głównymi bohaterami.
0
@FcPortoFan1999 na panią trzeba mieć wygląd i pieniądze ;)
0
@tadzik447 Swoją drogą,to dziwi mnie że Andrew Lincoln(serialowy Rick) nigdy nie otrzymał jakiejś nagrody Emmy,za to co gra.Jego odgrywanie tej roli jest po prostu genialne.
0
@FcPortoFan1999 Sklonowany Rick :P
https://media.discordapp.net/attachments/1168868663848357961/1216001085290844160/image.png?ex=65fecc42&is=65ec5742&hm=0f692dc16196e52fdfeb3f5074ca2ce3c2493d41d73493362e6290e38b48ffc1&=&format=webp&quality=lossless&width=1202&height=676
0
@tadzik447 Ta gierka,to nawet fajna jest bo można poznać alternatywną historię TWD.
0
@FcPortoFan1999 Skin Michonne też jest :P
0
@tadzik447 Można zobaczyć,co byłoby gdyby to Shane zabił Ricka w 12 odcinku 2 sezonu TWD.
0
@FcPortoFan1999 Wiem, że jest taka gra. A mój screen to z Call of Duty: Warzone jest :P
0
@tadzik447 Nigdy nie grałem w Call od Duty,brat w to grał dość często.Mi się ta gra nie podobała.
1
@FcPortoFan1999 Ja tylko w Battle Royale grałem jak znajomi grali. Potem przestali i sam sobie od czasu do czasu popykam :D
0
@FcPortoFan1999 Rick ma brodę, a każdy fan serii wie, że jak jest on zarośnięty to będzie grubo :P
0
@tadzik447 Podobało mi się w drugiej połowie sezonu 5 i w pierwszej połowie sezonu 6,jak tej brody nie miał.Lepiej to wyglądało.