La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1123 Culés

0

Ciekaw jestem który nienormalny klub z Plus ligi jest w stanie zaoferować Leonowi takie kosmiczne pieniądze jak chce. Prawda jest taka, że gość sie kończy. Prawie cały sezon klubowy nie grał, w środę pogral chwilę zdobywając 1 pkt i zmiana. To nie jest Kazijski czy Juantorena, którzy nie bazowali tylko na atletyzmie więc w ich wieku to on prędzej będzie na wózku jeździł niż grał na wysokim poziomie. Całą karierę bazował na fizyce zaczynając ją wcześnie i w wieku 31 lat to.raczej już jego końcówka. A to nie jest piłka nożna, że zarobki zwrócą się ze sprzedaży koszulek.

Szkoda,.że nie da się obstawić jego transferu do Japonii, Chin czy Turcji bo to pewniak. A Sirci lepiej niech się go pozbędzie jak najszybciej bo bez niego wygrał ligę a po Jego przyjsciu skończyło się tylko na pucharze Włoch i superpucharze.

0

@Mezocyklon87 O kim mowa?

0

@FcPortoFan1999 no o Wilfredo Leonie

0

@Mezocyklon87 A to nie śledzę za bardzo.

0

@Mezocyklon87 słuchaj żaden klub mu nie zaproponuję takich pieniędzy jakie chce ..... ale indywidualny sponsor już tak . Przyjscie Leona do PL to już raczej pewniak kwestia tylko czy będzie to Zawiercie, Lublin , Bełchatów czy inna drużyna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?