La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1650 Culés

4

Jakie pojeban3 zakończenie hahahha nawet się z widzami nie pożegnano XD

3

@barcowy1899

Dlatego Fame zawsze będzie poziom wyżej od innych federacji. Tam jest to zrobione po prostu profesjonalnie.

0

@Who_you_mam Mówisz o tym ścieku co wszelkie ćpuny z ulicy się biją w tych pseudo walkach? Przecież ten cały fejm to wylęgarnia marginesu społecznego i nie w nim nic profesjonalnego. To nawet nie jest sport tylko patologiczne promowanie patoli. Dzieciaki to oglądają i potem udają gangsterów w szkołach i uczą się ćpania, bo to przecież jest cool i każdy tak robi. To samo w kwestii agresji, nienawiści do siebie i przedmiotowemu traktowaniu seksu bo przecież trzeba ruchać wszystko jak leci i się tym chwalić przed koleżankami. To musi być piętnowane, a co do gal MMA to można faktycznie oglądać organizacje sportowe jak KSW czy FEN, nie wspominając już o UFC. Tyle mam do przekazania, pozdrawiam.

0

@Barca_Big_Moment

Kwestie moralne, i tego czy ktoś to lubi czy nie zostawiam bez komentarza. Jeden lubi blondynki, a drugi jak mu nogi śmierdzą. Wracając do tego o czym się wypowiadałem to utrzymuje swoje zdanie. Fame MMA jest najbardziej profesjonalnie zorganizowana gala freak fightowa w Polsce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?