La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

1

Johannes Thingnes Boe zwycięzcą biegu pościgowego. Norweg wygrał 73 zawody PŚ w biathlonie.

Na drugim miejscu Tarjei Boe, a trzeci Francuz Emilien Jacquelin.

Konrad Badacz na 37 pozycji, a więc zdobywa kolejne punkty Pucharu Świata.

Za tydzień ostatni weekend PŚ w tym sezonie. 3 biegi - sprint, pościgowy i mass start na zakończenie sezonu.

Szykuje się ciekawa walka o KK między braćmi Boe. Johannes ma 62 punkty przewagi na Tarjei więc jeszcze wszystko możliwe. Faworytem Johannes ale ja będę bardziej kibicował Tarjei - fajnie by było gdyby w wieku 35 lat (w lipcu kończy 36) wygrał Puchar Świata.

0

@Stinger_ słabo bo tylko dwóch Norwegów na podium.

0

@Mezocyklon87 I tak poprawa względem sprintu gdzie mieli na podium tylko jednego i to na trzecim miejscu.

Poza tym na czwartym miejscu Sturla Holm Laegreid, a więc kolejny Norweg i przypominam, że Johannes Thingnes Boe wygrał atakując z 17 miejsca po wczorajszym sprincie z wcale nie małą stratą bo aż 58 sekund.

Poza tym koniec sezonu. Norwegowie i tak biorą KK (tylko jeszcze bracia Boe muszą zdecydować który z nich), całe podium, a nawet mają duże szanse by całe TOP 6 w PŚ było ich.
Sztafety także padły łupem Norwegów, a na MŚ indywidualnie zgarnęli wszystkie złota i większość medali. Jedynie sztafeta im nie poszła bo nie zgarnęli tam złota ale wiem, w przeciągu całego sezonu przyzwyczaili do tego, że często całe podium było norweskie więc mogli liczyć na więcej.

0

@Stinger_ najciekawszy jest "upadek" Fillona. Na igrzyskach wymiatał, rok temu też nie było źle a ten sezon dramat.

0

@Mezocyklon87 Trochę się "stoczył" to fakt ale ten sezon olimpijski to też moim zdaniem miał trochę ponad siebie.
Tzn. uważam, że zrobił wszystko mega świetnie, wygrał co miał wygrać i przy gorszej dyspozycji Johannesa Boe po prostu świetnie wykorzystał swoją szansę. Oczywiście nie zmienia to faktu że teraz jest po prostu zwyczajnie słaby i nic nie usprawiedliwia go w tym, że "powinien" jednak być w czołówce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?