La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1642 Culés

2

Girona, Aston Villa, Stuttgart, Bologna i Brest. Zakładając, że wszystkie wejdą do następnej LM, to która z tych drużyn w tym sezonie będzie dla was największą sensacją w TOP5 lig? W ogóle ja nie pamiętam w ostatnich latach sezonu, by do LM mogło na raz wejść tylu "underdogów" z topowych lig.

2

@Destroyer_of_Worlds Girona mimo wszystko.

0

@michal26 no ale jednak to była w zeszłym sezonie drużyna na poziomie pucharów, gdyby nie fatalna końcówka (2 pkt w 5 ostatnich meczach), to by 7 miejsce w lidze mieli. A np. taki Stuttgart utrzymał się w lidze dopiero po barażach.

0

@Destroyer_of_Worlds Moim zdaniem Stuttgart. Girona mnie jakoś szczególnie nie zaskoczyła. Już w poprzednim sezonie mieli swoje momenty, spodziewałem się, że pójdą jeszcze wyżej, chociaż może nie aż w takim stopniu.

konto usunięte

5

@Destroyer_of_Worlds Chyba Brest. Stuttgart co prawda walczył o utrzymanie, ale Brest ze swoją kadrą bliżej do Ligue 2.

1

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?