- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1893 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1893 Culés
7
Co jak co, ale Peter Prevc pięknie kończy karierę. Od ogłoszenia decyzji 4x podium (2 miejsca) i awans do TOP5 generalki. Miejmy nadzieję, że jak Kamil i Piotrek będą to ogłaszali, to podobnie będą kończyć sezon.
2
@Destroyer_of_Worlds Problem w tym, że Peter Prevc ogłosił zakończenie kariery w wieku 31 lat (32 lata skończy we wrześniu), a Kamil Stoch i Piotrek Żyła już teraz mają rocznikowo 37 lat więc jednak różnica jest.
Kamil Stoch w wieku Petera Prevca (patrząc rocznikowo 32 lata) kończył sezon na 3 miejscu wygrywając 2 razy zawody PŚ i 9-krotnie stawał na podium. Poza tym zdobył srebro MŚ.
Mimo wszystko wiem co masz na myśli i fajnie byłoby widzieć Polaków w takiej formie w swoim ostatnim sezonie w karierze.
0
@Destroyer_of_Worlds a może ogłoszą po ostatnim skoku w Planicy
0
@tadzik447 Żyła raczej nie ogłosi, bo będzie w końcu za rok bronił tytułu MŚ, a Stoch pewnie by chciał jeszcze na igrzyskach raz wystartować.
Myślę, że dla nich ostatnim sezonem będzie ten 25/26, bo kończenie kariery w przyszłym roku na rok przed igrzyskami jest trochę bez sensu. Pewnie większość PŚ będą odpuszczać i przygotowywać się na imprezy docelowe. Chociaż kto wie, skoro z programu igrzysk wyleciał konkurs drużynowy, a w konkursie indywidualnym będzie bodajże tylko 3 skoczków, to przy dobre formie Zniszczoła i powrocie Dawida (w co jeszcze wierzę), to dla kogoś z nich zwyczajnie zabraknie miejsca. Nowe pokolenie na szczęście powoli przychodzi, Amilkiewicz i Łukaszczyk to moim zdaniem duże talenty.
0
@Destroyer_of_Worlds Na IO Dawid Kubacki będzie miał 36 lat więc niewiele mniej niż Kamil Stoch i Piotrek Żyła w tylnej chwili więc o ten powrót jednak może być ciężko co nie znaczy, że nie może skakać lepiej niż obecnie.
Wątpię żeby Amilkiewicz i Łukaszczyk za 2 lata byli tak dobrzy by skakać na IO. Trzeba w nich wierzyć i im kibicować ale cholernie trudne to będzie.
1
@Stinger_ nie za 2 lata na Igrzyska, tylko generalnie za te 2 lata będą wchodzić pewnie do kadry A.