- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1556 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1556 Culés
1
Tomasz Adamek potwierdza, że nadaje się freakfightowych organizacji:
- Kibice pewnie oczekiwali większej bitki ringowej – że Mamed stanie i pobije się, bo po to kibice kupują PPV, żeby zobaczyć wymianę ciosów, no a Mamed nie chciał stanąć w konfrontacji i się bić bo wiedział, że polegnie. Było jak było, bo do tanga trzeba dwojga.
- To były łatwe pieniądze, bo jak mówię – nie było wielkiej roboty.
0
@NeroTFP1 To niemożliwe. On walczył, żeby wygrać. Nie dla kasy.
1
@NeroTFP1 Czyli coraz bliżej kolejny pojedynek stulecia z Marcinem N.
0
@tristan87 Tu chodzi przede wszystkim o to, że gada, że to było dla niego łatwe starcie, całkowite pod kontrolą, oczywiście po fakcie. A przebieg walki pokazał całkowicie coś innego.
Zresztą Adamek zawsze był znany z tego, że gadał głupoty. Jakiś czas temu nazywał FAME MMA patologią poniżej godności, a teraz sam tam walczy.
2
@NeroTFP1 Czym dalej w las tym bardziej rozumiem tych ludzi. Skoro ludzie to oglądają, płacą za to, a Ci wszyscy dostają dużą wypłatę za taką robotę to czemu mają nie "walczyć"?
Oczywiście uważam, że takim sportowcom to nie przystoi ale skoro ludzie sami pchają im pieniądze do kieszeni to korzystają na tym.
---
Edycja
---
Jak zobaczył ile się zarabia w tej patologii to nie dziwne, że zmienił zdanie. Inną sprawą jest, że to trochę słabe z jego strony ale dalej nie zmienia to faktu, że teraz lepiej bawić się w patologii niż uprawiać prawdziwy sport bo po prostu pieniądze są większe.
0
@Stinger_ No Najmanowi się nie dziwię, bo od zawsze był kabareciarzem, ale Adamek, który nazywa coś patologią i mówi, że to dla niego, a potem jednak tam leci, to jednak trochę taki kwas :D
1
@Stinger_ Jasne, ale jednak są sportowcy, którzy mają swoje zasady. Taka Anita Włodarczyk podejrzewam, że raczej nigdy nie zmieni swojego zdania. I ja takie coś szanuję. Pieniądze to nie wszystko. Tym bardziej, że Anita Włodarczyk nie zarabia jakichś kokosów w kontekście innych sportów.
- Dostałam propozycję kilka tygodni po tej sytuacji, bo jeżeli potrafię bić się z mężczyzną, to na pewno byłoby to widowiskowe. Myślę, że walki to nie jest jednak mój typ. Trzeba mieć przede wszystkim szacunek do własnej osoby. Chciałabym, żeby ludzie mnie pamiętali jako sportowca, który zdobywał medale, a nie Anitę, która biła się z innymi osobami.
1
@NeroTFP1 Najman i temu podobni,ośmieszają tę dyscyplinę.
0
@NeroTFP1 calkien niedawno mial zanosic pana boga do parlamentu europejskiego, ale okazalo sie ze za obijanie sie po mordach lepiej placa, a dotego ludzie maja go w d.
Co mu zatem pozostalo?
1
@NeroTFP1 Oczywiście, że ja też takich ludzi szanuję jak Anitę Włodarczyk.
Nie próbuję tutaj tłumaczyć Tomasza Adamka tylko chodzi mi o to, że mimo wszystko pieniądze w życiu są bardzo ważne i bez nich byłoby bardzo źle, a skoro teraz taka moda, że prawdziwy sport jest mniej opłacany niż patologia to specjalnie nie dziwi mnie, że ktoś taki jak Adamek czyli już były sportowiec bierze w tym udział. Nazwisko ma więc będzie korzystał na tym, że będą mu płacić ile zechce.
Wiadomo, lepiej jakby nic nie mówił i brał w tym udział - dalej trochę dziwne ale przynajmniej nie pokazałby, że poszedł tam tylko dla pieniędzy choć czy w jego wieku takie walki poza pieniędzmi miałyby sens? Wątpię. I tak nikt by w to nie uwierzył ale fakt, lepiej jakby nic nie mówił to przynajmniej nikt by mu nic nie wytykał, a tak pajaca z siebie zrobił.