La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 749 Culés

2

Lepiej dla nas aby wygrał Inter czy Atletico ?
To że grają dogrywkę to dla nas super.

0

@Borneo

Zdecydowanie Inter

1

@Borneo Z punktu widzenia tylko LM to lepiej z Atletico nam grać jak z Interem, gdybyśmy wylosowali kogoś z tej 2ki

1

@Who_you_mam podobno inter jest faworytem obok MC .Atletico jest do ogrania.Też podróż do madrytu jest mniej obciążająca niż loty do Mediolanu.No i więcej ekip z la ligi awansuje i notowania ligi są wyższe .Więc czemu inter abstrachując że za Atletico średnio przepadamy?są jeszcze jakoeś argumenty?do madrytu pojedziesz pociągiem albo autokarem a inyer to są loty i koszty wieksze.

0

@TR3YWAY też tak sądze ale laporta liczył na inter bo chodzi o jakiejś punkty do mistrzostw świata ale nie wiem dokładnie o co chodzi.

1

@Borneo już JarekS wyjaśnił

0

@TR3YWAY a gdzie?

0

@Borneo Treść:
Ehhh - gol Depaya kosztuje nasz prawdopodobnie 50mln euro i udział w KMŚ.

PS: liczy się wynik bez dogrywek, zatem na konto Atletico trafiają 2pkt właściwie zamykając nam drogę do tego rewelacyjnego turnieju bo trudno zakładać że Barcelona wygra każdy w tym sezonie mecz w LM nabijając 2pkt za zwycięstwo, a Atletico już nawet nie zremisuje.

było niżej

1

@TR3YWAY uuu to słabo:(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?