La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1610 Culés

11

Co by nie mówić, to Simeone umie poukładać zespół. Depay tam wygląda świetnie. Potrafią grać kombinacyjnie i to się fajnie ogląda. Ten zespół cały czas się zmienia

3

@michal26 Świetnie potrafią grać atakiem pozycyjnym, to coś czego Atletico "nauczyło się" całkiem niedawno.

0

@michal26 a na wyjazdach padaka

1

@macio_944 no! Kiedyś głównie kontra i stałe fragmenty, a teraz Simeone zmienił trochę ich oblicze, kosztem defensywy. Świetny trener. I ile lat się utrzymuje! Oby został jak najdłużej w Atleti

0

@Barcaa12 no cóż...ale dalej jest to drużyna groźna

0

@michal26 widzę że tu chwalenie jak Barcy po jakimś dobrym meczu a pozni3j przyjdzie jakiś cariz i 2 0

0

@Barca_bwo ja oceniam to co widzę i to nie pierwszy mecz, kiedy Atletico tak gra. Brakuje im regularności, ale są jedną z najlepiej ułożonych drużyn w Europie po Bayerze, City, Bologni czy paradoksalnie Interu, który dzisiaj gówno gra.
Girona też jest fajnie ułożona. Jest jakiś plan, taktyka, zamysł

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?