La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1372 Culés

1

Elegancko, że Robercik zostaje. Jak w Barcelonie wszystko funkcjonuje tak jak trzeba to wciąż gwarantuje bramki i Roque zyska więcej czasu żeby na spokojnie ogarnąć europejska piłkę.

1

@marcin62 No na pewno jest zadowolony ze ogarnia europejska piłkę ale na treningach

0

@Barca_bwo Chłopak siedzi tutaj dopiero kilka miesięcy + przyszedł z innego kontynentu, gdzie gra sie zupełnie inaczej.
Zobaczymy w przyszłym sezonie czy zakres minut u niego się zwiększy, jeżeli nie - zacząłbym się martwić. ;p

0

@marcin62 Jeśli Roque zrobi krok naprzód, to w kolejnym sezonie przyciśnie Roberta.
Wystarczy jakby wstępnie się ogarnął.

0

@marcin62 tak ale te 15-20 min chociaż mógłby pograć a nie grzeje lawe tylko, xavi postawił na guiu od początku a chłop nawet piłki nie potrafił przyjąć

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?