La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1524 Culés

1

Xavi ostatnio wspominal jak sie smiano z nas, ze jestesmy blaznami ligi mistrzow, to w tym sezonie im pokazemy jak blazny leja wszystkich do finalow, tam dopiero CIty jako ktos na rowni z nami, ale pamietam final sprzed roku i city mialo te zjesc inter, a gdyby nie lukaku to moglby to inaczej wygladac. Wielkie, legendarne dzielo Pepa spotka sie z nowym osdwiezonym dna barcy pod wodza Xaviego, mlodziez i dna barcy pokaze, kto znow jest najlepszy w europie.

5

@michal199500hehe "to w tym sezonie im pokazemy jak blazny leja wszystkich do finalow" - chyba że nas PSG odpuli już w pierwszym meczu, to wtedy nie pokażemy xD

2

@michal199500hehe Ochłoń, widać, ze słońce za mocno zagrzało. ;)

0

@michal199500hehe Pep to niech lepiej przejdzie Real najpierw.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?