- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 666 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 666 Culés
9
22 lata, wow
4
@tbas To też chore :o
3
@adi7adi8 powiem szczerze, że to jest niepojęta statystyka. Ona wygrywając pierwszego seta, to przegrała chyba tylko w Ostrawie z Kreijcikovą i z Rybakiną na AO, ale tam był krecz i tego nie wliczają do tego typu statystyk z tego co kojarzę.
No, ale tak? Wydaje mi się, że nie przegrywała meczów, jak wygrywała pierwszego seta. Przynajmniej nie od 2020 roku, gdzie śledzę praktycznej każdy turniej z jej udziałem. To by trzeba było sprawdzić oczywiście.
Ogólnie ma chory procent wygranych spotkań. Był moment, że nikt w XXIw. Nie miał lepszego procentu od niej.
0
@tbas ja jestem ciekaw, czy my przypadkiem nie mamy do czynienia z dominatorką w stylu Małysza, czy Pudziana. Zwłaszcza tego drugiego, gdzie zwyczajnie nie ma konkurencji. Gdyby nie trochę dołek formy w drugiej połowie zeszłego roku, to Iga by była w ciągu liderką 2 lata...a tak przerwa chyba na miesiąc xD
No i już wiemy, że do RG będzie liderką, bo nie ma bata, by ktokolwiek ją wyprzedził. 100 tygodni haha xD
Mając 22 lata...no i cała kariera przed nią!
0
@michal26 Iga jest dominatorka ale brakuje ogromnie sukcesu w Wimbledonie......być może w tym roku ale jej sztab musi zrozumieć że na trawie nie da się grać tak samo jak na innych nawierzchniach
0
@Xxxbarca4ever ale ona ostatnio próbowała grać tam inaczej.
No i zgoda. Nie da się grać tak samo.. to zupełnie inna charakterystyka kortu i wymaga chociażby Slajsa a także perfekcyjnego serwisu nad którym Iga intensywnie pracuje. Dodatkowo gra serve and volley, skróty..
Coś jak grała kiedyś, zwłaszcza jak wygrywała juniorski Wimbledon.
Życzę jej tego chyba nawet bardziej niż tej wygranej na IO. Federer i Djoko też nie mają złota i żyją xD
0
@Xxxbarca4ever w pojedynczej grze nie ma Federer oczywiście.
Ale biorę w ciemno złoto w mikście Igi z Hubim albo w deblu z Linette/Fręch a wygraną w Wimbledonie.
Zresztą trawa będzie pierwsza.
Zobaczymy jak jej pójdzie RG w czerwcu.
0
@michal26 zobaczymy według mnie poprzedni Wimbledon to ewidentnie brak nauki na własnych błędach i niepotrzebne próbowanie gry siłowej. Oby w tym roku się udało zarówno na Wimbledonie jak i igrzyskach i RG