La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 888 Culés

7

Powiedzcie mi jaki jest sens emocjonowania się powrotem Pedrigeo na mecz z PSG? Facet ma ciągle kontuzje i nie zlapie rytmu meczowego. Obawiam się sytuacji takiej, ze okaże się że Pedri zqleczy kontuzje i od razu pierwszy sklad na PSG. Jaki to ma sens? Przecież on nie będzie w formie na takiego rywala...

0

@betonito ogólnie to bym poszedł krok do przodu i zapytał jaki jest sens trzymania i opłacania go w drużynie skoro w ogóle nie gra. ( a jak gra to dochodzi do formy)

2

@VeB 1899 zobacz co nasz aktualny sztab zrobił z zespołem praktycznie kazDy złapał kontuzję więc to może wina sztau a nie pedriego? A może by tak dać szansę nowemu sztabowi który przyjdzie w następnym sezonie i może zrobić z pedriego zawodnika mało podatnego na kontuzje?

0

@betonito obecny sezon na straty. Jeśli będzie zdrowy na PSG to na ostatnie 20 10 min zamiast oriola bo oriol to asysty ostatnio wykładał Napoli.
Wyleczyć się, przetrenować okres przygotowawczy nowy start wraz z nowym sezonem

0

@Krzysztof1987 ale Xavi wstawi go od poczatku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?