La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1631 Culés

konto usunięte

0

Najgorsze co może się stać w Ekstraklasie to mistrzostwo Jagiellonii albo Śląska. Wtedy automatycznie z pucharów możemy jedną drużynę wypisać, chociaż pewnie obie drużyny tam będą to dwie.

0

@MesQueUnClub96 Mistrzostwo na Podlasiu? TOP.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 Lepiej Jaga niż Legia. Ta Jaga wydaje się ciekawym zespołem tylko muszą zostawić wszystkich zawodników

0

@MesQueUnClub96 Najgorsze, co się może stać w kontekście pucharów to wygrana Wisły Kraków w pucharze

konto usunięte

0

@Emhyr No ale dobrze wiadomo że tak nie będzie. Poza tym oni nie grają nic wielkiego, po prostu popełniają najmniej błędów na tle reszty patałachów

0

@MesQueUnClub96 Wojciech Hadaj w szczególności boi się mistrzostwa dla Jagiellonii.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 Ale jak na Ekstraklasę to dużo bramek nastukali wczoraj sprawdzałem to w ostatnich latach Lech strzelił 67 a potem już po 60 i w dół a tu jeszcze dużo kolejek zostało

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?