La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 763 Culés

1

Wiadomo, że Atletico było po morderczym fizycznie meczu w LM i krócej odpoczywali przed dzisiejszym meczem, ALE... Trzeba podkreślić, że nasi dzisiaj w większości zagrali perfekcyjnie. Miałem nadzieję, że Atletico po tych 20-30 minutach już trochę "spuści" z tonu (tak zakładałem), z resztą wg mnie było widać, że to ich plan na mecz. Biorąc pod uwagę, że my często bardzo szybko i głupio tracimy bramki to pewnie chcieli w pierwszej połowie "wsadzić" nam ze dwie bramki i po przerwie już zmiany itd.
Tyle, że rzucili się na nas i żadnych korzyści z tego nie było, siły tracili a Barca bardzo mądrze. Punktowaliśmy ich dzisiaj pięknie i naprawdę fajnie oglądało się ten mecz. Świetny mecz w wykonaniu naszych i Mareczek interwencja meczu :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?