- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1562 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1562 Culés
0
I teraz tak się zastanawiam co się stanie z Xavim po zakończeniu sezonu przy założeniu, że do końca będziemy się bic o tytuł i powiedzmy po walce zakonczymy rywalizacje na 2 miejscu do tego dobra gra w LM nawet jesli nie przejdziemy petrodolary, ale zagramy w dwumeczu Partidazo. Jaki był sens ogłaszać w połowie sezonu, że odchodzi? Bo teraz (przy założeniu, że wyżej wymienione warunki się spełnia) Xavi wrzucił się na potężna minę. Młodzi zaczynaj grać jednym słowem rodzi się coś ciekawego a trener mówi, że odchodzi.
0
@fart Jeśli stanie się tak jak mówisz to wówczas będzie czas na zmianę decyzji przez Xaviego. O ile oczywiście klub z nikim się w międzyczasie nie dogada. Do tego czasu raczej nic się nie zmieni.
1
@maroon No dobrze a czy nie uważasz, ze teraz komicznie to wszystko wyjdzie? trener raz ogłasza odejście następnie ogłasza że zostaje - kabaret. Czyli jak w następnym sezonie również będzie kryzys to trener wyjdzie i powie, żę odchodzi po czym za kilka tygodni wszystko wróci do normy i jak gdyby nigdy nic trener powie, ze zostaje. To tak ma wygladać zarzadzanie w poważnym klubie?
Zastanawiam sie po co w ogóle Xavi ogłosił w połowie sezonu, ze odchodzi? czy nie mógł z klasa ogłosić to po zakończeniu sezonu?
1
@fart Xavi i Oscar Hernandez,przechodzą do FC Porto.
0
@FcPortoFan1999 I budzi się wielkie Porto. Marzenie.
0
@fart W lidze europejskiej na wiosnę,w szczególności w lutym i marcu nie polecam grać na wielkie Porto.
0
@FcPortoFan1999 Nie nie ja napisałem jakby kontynuacje Twojego komentarza czyli Xavi z bratem do Porto i w tedy budzi się Wielkie Porto które zaczyna wygrać wszystko co się da. ;)
0
@fart I tak właśnie będzie.
1
@fart Nie wiem po co to było. Pewnie presja go zjadła o nie wytrzymał. A to jednak trochę zdjęło ciśnienie. Myślę,że gdyby tego nie ogłosił,to już by go tu nie było. Dlatego piszę,że jedynie po kosmicznym zakonczeniu sezonie jest jakaś tam szansa na zmianę decyzji. Pod wpływem euforii może się tak stać. A czy tak będzie to nie wiem.