- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1912 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1912 Culés
15
Oho. Wyślą na Ukrainę czołgi i samoloty! A nie, czekaj...
3
@Azi Miejmy nadzieję że ta wojna nie dotrze do Polski czego chcą entuzjaści wojny,których mam wrażenie że grona przybywa.
5
@FcPortoFan1999 Bo nie wiedzą co mówią. W życiu by nie chcieli się znaleźć na terytorium na którym toczy się wojna.
2
@July_6_BcN Jeżeli doszłoby do wybuchu takiej wojny,to mam nadzieję że Ci entuzjaści tutaj zostaną a nie wyjadą i zostawią ten kraj na pastwę marnego losu.
1
@FcPortoFan1999 Kim są ci entuzjaści wojny? Bo nie wyobrażam sobie, co trzeba mieć w głowie, żeby chcieć wojny w swoim państwie.
2
@FcPortoFan1999 Gdzie ci przybywa entuzjastów wojny xd? Nikt o zdrowych zmysłach nie chciałby wojny w swoim kraju
0
@Barcanajlepszyteam Tutaj na stronce kilku takich się znalazło że "to nasza wojna" itd. itp. @Luciano99 Pozwolę sobie nie zgodzić się,bo odkąd doszło do aktywności Macrona w sprawie Ukraińskiej to są ludzie,i to nie tylko na tej stronce ale na innych również którzy by chcieli się dać wciągnąć w tę rzekomą "naszą" wojnę.
1
@FcPortoFan1999 Nasza wojna w takim sensie, że powinniśmy wspierać Ukrainę na ile możemy, bo za jakiś czas możemy być na ich miejscu. Wątpię, żeby mieli na myśli wysyłanie polskich żołnierzy na Ukrainę.
0
@Barcanajlepszyteam Coś mi się zdaje że właśnie są tacy którzy mają ochotę aby wysłać tam polskich żołnierzy,tak jak było choćby z taką rakietą Ukraińców i byli tacy którzy woleliby aby to była rosyjska i Polska dała się wciągnąć w tę wojnę.
0
@FcPortoFan1999 To chyba opłacane rosyjskie trolle. Myślę, że nikt z Polaków tego nie chce, ale trzeba sobie zadać pytanie, co zrobią politycy. Jak Francja będzie wywierała presję, to mimo zapewnień Dudy i Tuska, że nie planujemy wysyłać żołnierzy na Ukrainę szybciutko mogą zmienić zdanie.
0
@Barcanajlepszyteam Bo nasi politycy w wielkiej grze są nic nie znaczącym sługusami które muszą się słuchać potężniejszych graczy.
0
@FcPortoFan1999 Wygląda na to, że Putin szykuje mocną ofensywę na froncie. Świadczyć o tym mogą ostatnie ataki na Ukrainie i teraz ten ,,zamach", który pewnie będzie pretekstem do mobilizacji kolejnych Rosjan. Możliwe, że Ukraina sama nie da rady się obronić i będzie coraz większa presja, żeby wysłać żołnierzy NATO.
0
@Barcanajlepszyteam Jestem wręcz przekonany że ta ofensywa nastąpi,i to chyba na przełomie wiosny i lata.Ukraińcy,i tak sami wyjątkowo próbują się bronić no ale cały czas nie będą mogli tego robić..
0
@FcPortoFan1999 I teraz pytanie czy NATO zdecyduje się wysłać swoich żołnierzy do czynnej walki? A jeśli tak, to jakie będą tego konsekwencje? Bombardowania Polski i państw bałtyckich czy otwarcie kolejnego frontu, z którymś z tych krajów?
0
@Barcanajlepszyteam Ja uważam że Nato tego nie zrobi bojąc się wywołania wojny nuklearnej.
1
@FcPortoFan1999 Jeżeli na szali będzie upadek Ukrainy, to różnie może być.