La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1453 Culés

8

"Bohaterowie wylądowali! Kibice powitali ich na Okęciu" TVP Sport

No to jest jakiś nieśmieszny żart. To jest jakaś kpina. Świętowanie, jakbyśmy zdobyli mistrzostwo, czy też ligę mistrzów a to był tylko awans na turniej po skompromitowaniu sie w eliminacjach. Nie są żadnymi bohaterami, wykonali swoje podstawowe obowiązki, bo brak awansu byłby wstydem XXI wieku. Kolejna sprawa, Betoniarek z cygarem na zdjęciu. Naśladowanie Guardioli czy Ancelottiego. To jest jakiś bezsens, oni wygrali tytuł i mogli sobie coś takiego robić a my tylko i wyłącznie awansowaliśmy na turniej. A przypominam, nie jesteśmy San Marino czy Gruzją, żeby robić z czegoś takiego święto narodowe. Możemy się cieszyć z awansu, ale to wszystko. Pocieszyć się max godzinkę i to wszystko bo to nie jest żaden wielki sukces jak na nasz kraj. No chyba że musimy zejść z oczekiwaniami to wtedy okej, nie było tematu. Sami sobie winni takiej sytuacji, więc nie róbmy z nich Bogów piłki i jakichś "bohaterów" bo jednak uważam, że nasze aspiracje i mental to jednak powinno być coś więcej niż sam awans a wyjście z grupy czy też ćwierćfinał. Takie powinny być cele co turniej.

0

@VegetaPolska jak zdrówko Vegeta? dawni cie nie widziałem na stronie.

2

@Arden jako tako. Jestem zapracowany i zmęczony.

1

@VegetaPolska ważne, że nie stoisz w miejscu.

1

@VegetaPolska tytul newsa oczywiscie zmanipulowany przez tvp. Byla transmisja na kanale sportowym z lotniska i nie bylo kibicow witajacych kadre, wrecz odwrotnie. Kiedy pytano ludzi czy przyjechali ich witac smiali sie z tego, pojawilo sie doslownie ze dwie osoby jakichs emerytow, chlop z pod zabki co mu sie Maciej z Wojciechem Szczesnym mylil i jakas baba z szalikiem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?