La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2192 Culés

0

Pytanie do specjalistów od rankingu FIFA - jak widzicie możliwość odrobienia 37 pkt do 12 w Europie Ukrainy (i reszty po drodze), żeby mieć 1 koszyk w el. MŚ 2026? Chyba ważny dla nas w tym kontekście będzie mecz z Austrią na EURO?
https://football-ranking.com/rankByConfederation?zone=UEFA&period=

0

@Destroyer_of_Worlds Raczej nie uda się,bo Ukraina ma taką grupę że wyjdzie z niej bez kłopotów jako dwójka.

0

@FcPortoFan1999 o rankingu FIFA wiem tyle, że jest popaprany i być może to tak nie działa? ;) ma chyba znaczenie z kim wygrywasz, remisujesz i przegrywasz?

0

@Destroyer_of_Worlds Pewnie że ma.Od tego jest ranking ;) a My grupy do wyjścia z podobnego miejsca co Ukraina to nie mamy,bo musielibyśmy wyprzedzić Austrię ale i Holandię.

0

@FcPortoFan1999 kto wie, na dwóch ostatnich EURO awans dawały 3 pkt i nienajgorszy bilans bramkowy (0 i -1), także jakby zabić kompletnie mecz z Holandią na 0-0, to z Austrią zagramy mecz o awans.

0

@Destroyer_of_Worlds Mecz otwarcia z Holandią,naznaczy cały turniej.Polacy,niestety nie potrafią podnosić się po przegranych w 1 kolejce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?