- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1453 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1453 Culés
2
Może jest dużo kopaniny i nie najwyższego poziomu, ale trzeba przyznać, że sama walka o mistrza zapowiada się ekscytująco.
3
@P33ck Najcięższy terminarz,zdecydowanie ma Legia Warszawa bo do samej końcówki gra z bezpośrednimi rywalami z tabeli,z walki o mistrza bym ich nie przekreślał jak choćby Hadaj,tylko pytanie czy z 2 strony Oni w sobie mają jeszcze ten gen jaki mieli z lat 2012-2021,czyli z nawet pozornie beznadziejnej sytuacji tego mistrza potrafili w końcówkach sezonu na swoją korzyść przechylać.
1
@FcPortoFan1999 a mi sie wydaje, ze Legia sama nie wierzy w jakiekolwiek sukcesy i chca po prostu dograc ten sezon oczekując na nowego trenera
0
@Lanosss Wiele powiedzą już te dwie kolejki w kwietniu,wyjazd do Zabrza i mecz u siebie z Jagą,mogą już wiele odpowiedzieć.Dwie porażki,to już odarcie ze złudzeń..a przy okazji odepchną Warszawę o walkę choćby o te 3/4 miejsce(bo w przypadku wygranego PP przez Wisłę/Piasta,to 4 miejsce nic nie da)