La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 945 Culés

1

Troszkę dziwi mnie że w Wielki Piątek,Ekstraklasa ma wolne a tymczasem w siatkarskiej Pluslidze,są normalnie rozgrywane dwa mecze.Ekstraklasa,też mogłaby dzisiaj sobie pykać bez problemu a nie rozciągać troszkę na chama kolejkę aż do wtorku.

0

@FcPortoFan1999 odkąd pamiętam to nigdy nie grali w Wielki Piątek. Ty jako osoba regularnie chodząca powinieneś wiedzieć, ze to w Wielki Piątek jest najważniejsza uroczystość w Kościele. Więc myślę, że to jest odpowiedz :)

0

@bodzio10 Ja,właśnie wiem że nigdy nie grali w Wielki Piątek..no ale siatkarze jakoś grają a włos im z głowy nie spadnie.Tym bardziej,że taki meczyk teraz to dobre chwilowe oderwanie się od pewnych obowiązków świątecznych.III Liga Polska,normalnie rozgrywa mecze w tym dniu.

0

@bodzio10 Najważniejsza zaraz za Wielkanocą z Liturgią Wigilii Paschalnej, ale jutro Ekstraklasa niestety gra, w tym wieczorem :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?