- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1537 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
25 odpowiedzi
kodi77
86
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
mmaciass
11
@CLS63AMG wyczuwam tu gorące, jak to w polityce bywa, sprawa jest szara nie czarno biała. Decyzje... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1537 Culés
1
Trzaskowski zaprezentował rzeczywistość w większości polskich domów jakby nie patrzeć xD
3
@marcin62 Nikogo w dzisiejszym dniu nie obchodzi Trzaskowski ani żaden inny polityk.
1
@FcPortoFan1999 Nie wiem, mnie jak coś nie obchodzi to pomijam. Tutaj ewidentnie jakaś nutka zainteresowania zagrała. :v
3
@marcin62 Dzisiaj,to niech się schowają do nory i nie wkurzają :)
0
@FcPortoFan1999 ateistow może? Czy wszyscy mają zamknąć się w domu bo ty masz święto?
2
@tbas Jeden dzień,mogą sobie darować.Mają cały tydzień na swoje zabawy wyborcze,chociaż w sumie to mają cały rok zabawy :)
1
@marcin62 Styl bycia Rafala jest jakby byl wygenerowanym w AI
0
@FcPortoFan1999 ale przecież on tylko złożył życzenia świąteczne :D
0
@Arden To nie ma problemu.
0
@FcPortoFan1999 tak jak w sumie ty możesz w ten dzień odpuścić la bambe. To wolny kraj od religii również
0
@tbas Mogę,ale Ja nie zarażam swoimi poglądami jak politycy.
1
@tbas ee tam, mam wrażenie że czepiasz się na siłę. Ateista nie może obchodzić tradycji? Święta są nasza tradycja, nie tylko wartością religijna.
A taki spokój od polityki w dzień dla wielu wyjątkowy (mniej lub bardziej) to miłe życzenie :D
No ale to Twoje zdanie, jednak na tyle ciekawe że skusiło się do tego odnieść :D
1
@Blantozaur To mnie osobiście smuci,że ludzie nie mogą znieść jednego spokojniejszego dnia od polityki,a mają przecież na to co cały rok.
0
@FcPortoFan1999 zgadzam się. Tym bardziej, że rozmowy o polityce dotyczą narzekania, skandali czy kradzieży. To same negatywne emocje. Osobiście nie jestem w stanie tyle tego trawić, człowiek ma dość. A taki dzień odpoczynku od tego cyrku jest jak znalazł. Także wesołych, spokojnych i bez negatywnych emocji świąt! :D
0
@Blantozaur Polityka,to jest temat smutków.Tutaj nie ma niczego wesołego.