La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2217 Culés

0

Propozycje na karierę w FM24
Fortuna 1 Liga
Druga liga hiszpańska
Champion shop
Któraś z tych trzech lig.

0

@Criss18Barca Wisła Kraków.

0

@Criss18Barca poziom niżej w Hiszpanii, ale fajna marka i stadion spoko, Deportivo La Coruna.

konto usunięte

0

@Criss18Barca Tak szczerze to FM mnie wkurzył. Jestem fanem mangerów piłkarskich od commodore64. Potem PC i pierwszy fifa 97 , pózniej legendarny CM3.Co mnie wkurzyło? Grałem w wersję 22. Objąłem Sandecję, w połowie sezonu, która była na miejscu spadkowym w 1 lidze. Przy podpisywaniu kontraktu, była mowa o utrzymaniu zespołu w lidze. Skończyło się na tym ,że graliśmy baraż o awans do ekstraklasy. Przegrany zresztą. Ale co dalej? Nagle dostaję info od zarządu, ,że w przyszłym sezonie mamy walczyć o awans. Zero pieniędzy, kombinuję z wypożyczeniami . Dobry początek sezonu, w czubie tabeli, ale przyszedł kryzys, spadliśmy na ósme bodajże miejsce, ale do czołówki było raptem 4/5 punktów połowa sezonu i co? Czapa. Zostałem zwolniony. A w sumie za co? Gdzie ten balans? I to nie pierwszy raz kiedy to się dzieje. Jak ze słabszym zespołem robisz wynik na wyrost to dostajesz w łeb.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?