La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1677 Culés

0

Nawet śmiechowny ten komentarz do nowego sporu narodowego.

6

@RosjaninBut Czemu kładka dzieli KFC?

konto usunięte

3

@Hosh Sponsor kładki.

1

@tristan87 Od zawsze wołałem McDonald's

konto usunięte

2

@Hosh To musisz znaleźć inną kładkę.

0

@RosjaninBut
Podział
Z 1 strony pisiwcy i konfederaci( przed wyborami)
Vs
Warszawiacy
, którzy poszli tłumnie zobaczyć most.i będą z niego korzystać .W zasadzie cały temat i dyskusja;)

0

@Borneo a Ty od których?

0

@Borneo Podział narodowy jest zawsze ten sam - my vs oni.

0

@Kozinho. Ja jestem z Wawy i mamy malo mostów bo Wisła jedt szeroka.Każde przejście cieszy.Im więcej przepraw też dka rowerów tym mniej korków dla samochodów.Wiadomo ze w pierwszych dniach tłumy chodzą przez most i ciężko jeździć na rowerze ale z czasem się to wyrówna .Będzie tam można i jeździć.Kwrstia pewnue miesiąca.Skoro są tłumy to Warszawiacy generalnie są zadowoleni.Nad Wisłą na bulwarach ogromna rzesza ludxi przychodzi są tłumy jest dodatkowa rzecz do zwiedzania i łstwiej pójść nq pragę.Co do praeicy.ato uważam że zasługuje na normalną demokratyczną partie na dzuś takiej nie widzę.Konfederacja jest zbyt pro rosyjska co w dzisiejszych czasach jest słabe a pis to zlodzuejska autokracja więc nie ma w cxym wybierać.Generalnie to partie powinny tobie służyć a nie ty im a jest odwrotnie.Po też stracilo w 2013 i urośli w piorka.Dlatego ja ocenuam sytuację w tym roku to odsunięcie pis od wkadzy i zalatwienie kpo i odblokowanie środkow strukturalnych i orzywrócenie prawa..Na koniec ocenie co zostali zrobione i jsk to wyglada i czy ktoś się nowy nie pojawi.

0

@RosjaninBut ale była szansa na pohednanie gdyby nie decyzje pakowania na Wawel lecha.Wtedy naród był zjednoczony i polityka zniszczyła to....

0

@Borneo no ja też jestem z Warszawy i wydaje mi się, że Rafik mógłby zająć się innymi rzeczami niż kładka. Jak już, to niech buduje mosty

0

@Kozinho. Nie wiem czy możesz to nazywać kładką to ma 452 m jest to jedna z najdlyższych orzepraw tego typu na swiecie .akrótsze mosty tego typu mają po 150m tego..w sytuacji kiedy masz wojnę obok każda przeprawa jest na wagę złota.Rafał od dawna realizuje budowę dróg rowerowych i tu akurat jest przeprawa dla rowerów im więcej tym lepiej. ma to wpływ na 3 rzeczy.
1.wiecej rowerów to mniej samochodów i korków
2.mniej spalania paliwa i czystrze miasto
3 bardziej wysportowane społeczeństwo( kondycja) to mniej wizyt w szpitalu, mniejsze koszty.chodź mogą byc wypadki czy złamania.Bardziej hulajnogi.
4 .jak jesreś z Wawy to wiesz ze tam są bulwary i możesz sobie przejść na druga stronę na pragę ktora się reaktywuję, albo odwrotnie, czy ludzie mogą zrobić wycieczkę do zoo czy do tamtego parku.Albo do la playi ,gdzie masz widok na pałac i jest plaża z ktorej mozesz lódką wrócić na drugą stronę.
5 nowy punkt widokowy z mostu.
6.kolejna przeprawa co w kontekście wojny z Rosją jest istotne w wawie jest deficyt mostów ale i też wbrew pozorom trudno zrobić kolejne mosty z uwagi na opłacalność miejsca.Generalnie każdy most w Wawie jest na wagę zlota.
Ja to widzę pozytywnie.Pewnie teraz będą robić most na zaporzę.Remontować most średnicowy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?