- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1663 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
26 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1663 Culés
1
Kupuje ktoś jeszcze CD action? Kiedyś kupowałem, ale swego czasu wszystko wyrzuciłem, bo brakowało mi miejsca. Teraz pluje sobie w brodę, bo wszystkie inne rzeczy z okresu młodzieńczego mam u siebie i są często w bardzo dobrym stanie. Natomiast nie o tym. Czy warto jeszcze kupować? Czy są jeszcze jakiekolwiek gry? Wiem, ze kiedyś było głośno o upadku tej gazety, ale chyba jakoś sobie radzi tylko kosztuje 35 zł sztuka.
1
@koksik2700 Właśnie już chyba nie dodają gier
1
@koksik2700 Nie dodają gier od kilku lat. Gazeta kosztuje tyle bo wychodzi raz na 3 miesiące. Ostatnio 2 razy dodali kody do gier jeśli ma się prenumeratę premium ale to były takie pierdołowate gry typu house flipper. Z tekstów to czytam tylko publicystykę a recenzji nie ruszam. Oprócz głównych numerów to wydają raz na jakiś czas numery poświęcone retro i numery specjalnie poświęcone konkretniej marce, ostatnio to był nr o Gothic.
2
@koksik2700 ja kiedyś kupowałem praktycznie co miesiąc i tak że 4 lata lub więcej ciągnąłem. Nawet nie dla samych gier bo te były różne, raz coś konkretnego raz jakieś badziew, ale lubiłem czytać samo czasopismo plus ten zapach ;)
Ale to wszystko było gdzieś na przełomie wieków...
1
@koksik2700 Na szczescie uratowali sie. Obecnie jest tylko gazeta,ale na stronie sa gry tylko wiadomo $
https://cdaction.pl/newsy
0
@Monegros Czy obecna gazeta jest warta tych pieniedzy? I nie mówię tu o tym, że można wszystko znaleźć w internecie, tylko czy czuć klimat CDa?
1
@koksik2700
Ciezko powiedzieć, bo od czasu kiedy ich przejeli nie kupowałem wersji fizycznej