La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

3

Randle wypada do końca sezonu. Poważne osłabienie Knicks na PO: @BartqRKO @fart @Encore @michal26

1

@takisobiektos Szkoda bo NYC miał potencjal na duza niespodzianke

konto usunięte

2

@Encore Teraz to chyba druga runda max. No chyba że wszyscy zagrają życie, to wtedy może finały konferencji patrząc na formę Bucks.

1

@Encore @BartqRKO @takisobiektos a moim zdaniem w obliczu tak dużej straty to pierwsza runda max.

konto usunięte

2

@fart Tam się jeszcze miejsca w tabeli mogą pozmieniać, ale przy obecnym stanie Orlando byliby w stanie pokonać. Później wklep od Bostonu i do domu.

2

@BartqRKO Zgadza się jest ciasno i NYK musza się bić do końca (obecnie notuja 3 porazki z rzedu a dzisiaj graja z SacTown) coś czuje, że Brunson sam tego nie ugra. Nawet to Orlando może być za ciężkie do przejścia. No zobaczymy co się wydarzy ;)

konto usunięte

1

@fart Szczerze to wolałbym na miejscu Knicks prędzej zagrać z Cavs lub Bucks niż z Orlando. Bickerstaff i Doc Rivers jak odwalą masterclass to pierwsza runda out.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?