La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

0

Nie ma co ukrywać że jedyna słuszna droga do odbudowy Ansu było jego pozostanie w Hiszpanii, w klubie typu Betis, las Palmas, Villareal, Valencia a nie wysyłać go do Anglii

0

@Czarny_ck tylko nas nie stać na wysłanie do takiego klubu. Ma bardzo wysoką pensję i nikogo z Hiszpanii (poza Realem i ew. Atletico) nie stać na jej opłacenie. Więc zostaje tylko Premier League, ew. PSG.

2

@Czarny_ck jeśli De Zerbi (topowy trener pod względem pracy z młodymi) nic więcej z niego nie wyciągnie to już nic z niego nie będzie

8

@BORO_12 Fati dostał miliony i 10 na plecach i chyba pomyślał, że już nie musi za dużo biegać jak Messi, ale prawda jest taka, że jak się nie weźmie za treningi, to karierę sobie przeora wyśmienicie.

1

@Fake69 trener nic nie zrobi jak piłkarz nie da nic od siebie. Już dawno widziałem że mu się odechciewa albo ma jakąś blokadę. Musi się wziąć do roboty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?