- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1563 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1563 Culés
4
Urocze - nawet Korwin mówi, że chcieli isć z Pisem w koalicje, ale co tu sie zapierali ludzie to ich… ????
6
@chlip1 No jak nawet Korwin, który odkąd go usunęli z Konfy ją stale dyskredytuje, to nie ma bata!
2
@chlip1 xd Chcieli. Jednak nie są. Czyny, nie słowa się liczą, a po czynach widać, że każda partia poza Konfą ma gdzieś Polaków, bo głosują za idiotycznymi pomysłami Unii jak elektryki, czy zielony ład.
8
@AlexDark00 A Konfa nie ma gdzieś Polaków xD o matko, ale fanatyzm xD
6
@chlip1
Przecież to było oczywiste.
Nie weszli w koalicję z PiSem, bo i tak nie mieliby większości, więc Konfa by na tym straciła...a tak? Dalej mogą być jak chorągiewka.
3
@chlip1
Korwin w Konfederacji: wariat, nie ma co go brać poważnie
Korwin poza Konfederacją: patrzcie! Widzicie! On tak mówi! To musi być prawda!
2
@AlexDark00 kazda partia ma gdzieś Polaków, Konfa nie jest tu wyjątkiem. są tacy sami jak wszyscy. Hipokryzja i oszustwo.
2
@TheNekro94 Fanatyzm xd Masz czarno na białym jak oddają głosy w kluczowych sprawach.
7
@Kgorecki2500
Konfederaci gdy Korwin był w partii: ale on nie jest taki zły, w sumie to tutaj ma trochę racji, ale Janusz zaorał
Konfederaci gdy Korwin odszedł z partii: haha, ale dziadek gada pierdoły wtf
Tak w ogóle to teza jakoby Konfederacja nie chciała iść w koalicję z PiSem upadła gdy zarzekali się, że do samorządowych nigdzie nie pójdą z PiSem, a później poszli w paru miastach. Mem.
Dobranoc :)
@Bobo25 W punkt!
0
@macio_944 Ale mimo wszystko, to nawet wyborcy Konfederacji mu podziękowali w ostatnich wyborach…
3
@macio_944 Ja to go od początku miałem za wariata ;) Okazjonalnie coś mądrego powie ale no... bardzo okazjonalnie
1
@AlexDark00 Beton konfederacji niczym się nie różni od betonów z innych partii, macie takie same klapki na oczach
0
@marcin62 Tak tak, wszystkie partie poza konfą są za zielonym ładem, za elektrykami, były za zamykaniem lasów, ale to Konfa chce źle. Chcieli podniesienia kwoty wolnej to również zbrodnia przeciwko nam xD
0
@AlexDark00 I dlatego wygrywają wybory czy są w koalicji, a nie czekaj, ludzie nawet tego nie chcieli:D
0
@AlexDark00 I dlatego są w wysoko w wyborach:D