La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

2

Lakersi pokonali, myślę że dość niespodziewanie, Cavs. Teraz im zostały 4 spotkania. Minnesota, GSW u siebie a potem wyjazdy do Memphis i Nowego Orleanu. Moja teza jest taka, że jak wygrają wszystkie, lub min. 3 (w tym warunek konieczny - pokonanie Pelikanów), to zajmą 6 miejsce.
Jaka jest Wasza opinia?
@Encore @takisobiektos @mekston @MesQueUnClub96 @fart @BartqRKO

0

@michal26 To zalezy od tego czy Phoenix zechce przegrywac mecze

0

@Encore Suns to mają najgorszy terminarz. Przegrają na bank coś jeszcze.

konto usunięte

0

@michal26 Nie wiem czy taki trudny. Pelicans są cieniutcy ostatnio. To samo Clippers plus oni już praktycznie mają pewne play-offy, więc nie ma tam napinki. Kings mogą być groźni, a Minnesota na sam koniec to pewnie da odpocząć Edwardsowi i reszcie przed play-offami.

Dla mnie 5. Dallas, 6.Suns, 7. Lakers, 8. Kings, 9. Pelicans i 10. Warriors.

0

@BartqRKO wg mnie będzie 5 Dallas, 6 Lakers,7 Suns, 8 Pelicans, 9 Kings, 10 Warriors
Mimo wszystko walczą o 1 miejsce (Minnesota). Lakers będą cisnąć o bezpośredni awans. Szkoda, że nie ma jeszcze pojedynku Suns z Lakersami

1

@michal26 Bedzie bardzo ciężko wskoczyć na 6 miejsce bo Suns zaczeli grać. No zobaczymy co się wydarzy. ;)

1

@fart jest ciekawie. I tutaj się zgodzimy myślę.

1

@michal26 Oczywiście. Zachód będzie się bardzo przyjemnie ogladało. Tu walka będzie na całego. ;)

1

@fart czy też odnosisz wrażenie, że tutaj będziemy mieli 8 równych drużyn? Oczywiście jakaś może być lepsza od drugiej, ale ogólnie bardzo wyrównanie. Nie ma lidera. Na wschodzie jest Boston i długo długo nic.

1

@michal26 Jak najbardziej mało tego uważam, że w I rundzie będa 2 -3 pary do 7 spotkań. Tak mocno wyrównany jest Zachód. ;)

1

@fart pełna zgoda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?