La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

0

Dobrze że LAC win

konto usunięte

0

@takisobiektos Brawo Dallas. 5 seed blisko

3

@takisobiektos LAC raczej juz pewne 4 miejsce maja i przewage parkietu

2

@Encore I o to chodzi, byle Dallas out w 1 rundzie;d

0

@takisobiektos LAC ma u siebie Utah i Rockets ktorzy juz o nic nie graja i 2 mecze z Phoenix w tym jeden u siebie wiec musieliby przegrac 3 mecze a Dallas wygrac wszystko do konca by spaść

konto usunięte

0

@takisobiektos Widzę że próbujesz złapać mnie na wędkę, ale ja zachowam spokój :D

0

@MesQueUnClub96 @takisobiektos @fart Dodam ze wygrany z pary LAC/Dallas zmierzy sie w next z Denver jesli domkną konferencje ;v a raczej to zrobia bo maja easy terminarz

konto usunięte

0

@Encore Tak Enkor, wiemy że 1 gra z 4. Tylko z drugiej strony, jeśli Lakers byliby na 8 seedzie... Kto wie...

0

@MesQueUnClub96 Takze no finały dla Dallas chyba nie w tym roku

0

@Encore Wilki do końca będa się biły o 1 na Zachodzie także jeszcze nic nie wiadomo.

0

@fart Wilki bez Kata to nie to samo a maja mecze z Lakers,Denver,Phoenix

0

@Encore No właśnie Wilki bez KaTa graja bardzo dobrze ;)
dzisiaj strarcie z Lakers i zobaczymy co sie wydarzy.

1

@fart Przydałoby im sie takie zwyciestwo po słabym meczu z Phoenix a Lakers pewnie jeszcze mysla o 6 miejscu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?