La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

konto usunięte

3

A ja twierdzę, że trochę poczekamy.


4

@tristan87 Długo nie, tylko 50 lat

0

@tristan87 :]


2

@tristan87 z Mariusza na Roberta dość płynnie przeszliśmy, skąd wiesz, że teraz nie będzie podobnie?

konto usunięte

0

@Danny Gaucho Wiem, obserwuję.

0

@tristan87 Ja Ciebie też. Strasznie toxic jesteś na twitterku :=]

konto usunięte

0

@Danny Gaucho Tam można więcej. Toxic. Ja tam jestem chamski.

1

@tristan87 może doczekamy się w końcu Polaka który poda do Raphini jak będziemy prowadzić 1-0 z Atletico

0

@tristan87 Na takiego piłkarza sobie poczekamy,na drużynę regularnie grającą na turniejach niekoniecznie długo będziemy czekali.

0

@FcPortoFan1999 szczegolnie ze turnieje sa bardziej rozbudowane niż kiedys

0

@mekston Dlatego czasy przed Lewym na szczęście raczej nie wrócą.

0

@FcPortoFan1999 była klątwa Piechniczka

1

@mekston Była,bo ówczesny awans na mundial a tym bardziej na Euro był zwyczajnie niemożliwy do zrobienia w tamtych latach.

0

@FcPortoFan1999 jeszcze w USA 1994 grały 24 zespoły, a teraz już w 2026 r. będzie to 48

0

@mekston A na Euro kiedyś grało raptem 8 drużyn,później 16 a teraz 24.Czekać aż za 20 lat wprowadzą 32 drużyny..

2

@FcPortoFan1999 jakby tak wprowadzić 40 to raczej nie byłoby już stresów o grę biało-czerwonych na tej imprezie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?