La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1345 Culés

6

Al Hilal jak po swoje:) 2:0.
Milonkovic Savic zjadł dzisiaj Brozovica. Chorwat totalnie niewidoczny.

4

@escarabajo Profesor.

1

@Ogorinho1974 to prawda:)

0

@escarabajo A mogłem to dołożyć, bo to był pewniaczek wsm.

0

@escarabajo Chłopaki sobie poszli porywalizować na pustynię :D

0

@MesQueUnClub_87 i sobie rywalizuja:)
@Rewolucja123 przyznam, że dzisiaj bliżej mi było do wygranej Al Nassr. Przede wszystkim brak Mitro, ale też fakt, że w minionej kolejce Al Hilal wyszli w podstawie, a Al Nassr mocno pomieszało.

0

@escarabajo W tym kto ma większy kontrakt :)

0

@MesQueUnClub_87 plus co tydzień w lidze i pucharach:)

0

@escarabajo Muszę się przyznać bez bicia, że nie obejrzałem w życiu ani jednego meczu z tej ligi. Lepsze to, niż Ekstraklapa? bo nie wiem czy sobie sprawdzić kiedyś jakieś derby pustyni.

1

@MesQueUnClub_87 powiem tak - obejrzałem w tym sezonie więcej Arabii niż Polski. O co w zasadzie nie jest trudno, bo ekstraklasy nie obejrzałem wcale. Tylko polskie drużyny w pucharach.
Co do meczu - Al Hilal - to ekipa która wygrywa właśnie prawie 33 kolejny mecz. Robi to wrażenie. Przyjemnie się ich ogląda, zwłaszcza gdy na boisku jest jeszcze Mitrovic.
Mnie osobiście najbardziej zawodzi Al Ahli, mając takich zawodników, słaba gra.
Czy warto oglądać? Nie mnie oceniać, dla samej ciekawości możesz włączyć kiedyś:)

0

@escarabajo Na czym to oglądasz? net czy jakiś konkretny kanał?

1

@MesQueUnClub_87 Arabie ma Polsat. Czasem dają na Polsacie sport, czas tak jak dziś na Polsat sport News, a czasem na polsatach sport premium.
Ja w zasadzie wszystko co dostępne staram się oglądać, nie bawię się w strumyki itd, nie chce mi się i szkoda mi nerwów na zacinanie. Było MLS w polsatach to patrzyłem, teraz jest Arabia i Brazylia.
Plus Copa Libertadores. To mają Polsaty. W covidzie grały chyba 3 czy 4 kraje, między innymi Australia na elevenach:) też oglądałem. Australie w zasadzie oglądałem już od wielu lat, wesoła pozytywna piłka, do porannej kawki w weekend:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?