La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1371 Culés

1

Rok temu City było bardzo wyraźnym faworytem w dwumeczu z Realem - City z sezonu 2022/23 to był totalny walec. Teraz też widzę w nich faworytów, ale nie tak wyraźnych. Wcale mnie nie zdziwi jeśli Real się zrewanżuje za zeszły sezon. Pep znowu trochę zaskoczył ze składem, nie wiem czy to dobrze…

4

@Oskar00 generalnie fajne w tej fazie 1/4 jest to że w żadnej parze nie ma takiego mega faworyta. teoretycznie jak przejdzie jedna albo druga drużyna no to nie będziemy mówić o jakiejś sensacji

2

@Oskar00 Przede wszystkim odszedł Gundogan,i ten potencjał ofensywny osłabł,w dodatku Haaland stał się skromniejszy z golami po tej kontuzji.Real,ma większe szanse w tym roku i ma troszkę sytuację identyczną do City 2023,czyli ligę komfortową a rywal musi się męczyć co 3 dni..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?