- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1721 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1721 Culés
2
https://x.com/kosa64/status/1777731411190960438
Kto tu okazał się złodziejem? Premier, czy pracownica Orlena?
Komentarz usunięty
6
@Monegros Oho, widzę, że kultury nie wystarczyło na długo i zaczynasz pokazywać swoje prawdziwe oblicze.
0
@Monegros nie no 2 zł różnicy za litr benzyny to nic. W Wenezueli mieli litr za dziesiąte dziesięciotysięcznych dolara
2
@Monegros Zaczynasz się ujawniać.
Niech Sutryk przewali drugą turę i niedowiarki przejrzą na oczy czyje to multi. :p
0
@Montjuic bo ile możan klepać o tym samym
już dziś 5 komentarz i płacz o benzyne
wklejacie to samo i nawet nie sprawdzacie.
0
@Monegros Przecież robisz tak samo. No ale TY, TO MASZ POWÓD.
0
@Monegros A co tu sprawdzać geniuszu?
0
@Dari0G
Przykład.
1
@Ojciec5tkidzieci spokojnie, jemu plują i mówi że deszcz pada. To ciężki przypadek w moderacja udaje że nie widzi :P
0
@Monegros Wkraczasz zawsze, kiedy ktoś śmie podważać geniusz i inne przymioty Twojego guru, Słońca Peru. W ciągu ostatnich 30 minut ruszałeś mu na odsiecz 3 razy:
https://www.fcbarca.com/user/Monegros/komentarze#profileTab
"bo ile możan klepać o tym samym
już dziś 5 komentarz i płacz o benzyne"
"a kogo obchodzi jakis pisowski troll?
pos.. sie zaraz z ta benzyna"
"a tobie co obiecał ?"
Nie możesz znieść faktu, że nie wszyscy go kochają i ludzie - wilki zarzucają mu kłamstwa, krętactwa i resztę tych rzeczy, którymi się zwykle zajmuje.
Tak się zastanawiam, czy może faktycznie jesteś kolejnym wcieleniem wrocławskiego nieudasa?
0
@Dari0G
ale czy ty potrafisz czytac ze zrozumieniem?
Wklejanie enty raz tego samego płaczu o Benzyne
Poza tym skroluj w dół juz ten link był i tak mozna do was klepac jak do sciany.
Nauczcie sie czytać co jest juz na stronie a nie pierdylion tych samych wątków powielacie
0
@Monegros A Ty enty raz płaczesz, że ktoś coś wkleja. Przewiń, bo do Ciebie też można klepać jak do ściany. Gdyby te posty nie dotyczyły kłamstw Tuska, ale czegokolwiek innego, to miałbyś gdzieś, nawet jeśli sto razy by je ktoś wklejał. Naucz się przyznawać do własnych motywów i nie udawać, że chodzi Ci o coś innego.
0
@Monegros Zaraz, zaraz... jakoś sobie nie przypominam, żebym cokolwiek wkleił. Wiem, że to przenośnia, ale nie wrzucaj mnie do tego worka.