La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1485 Culés

1

Gdzie są koronkowe akcje,dryblingi,akacja za akcja? Poraz kolejny przekonuje sie,że szkoda już mojego czasu na oglądanie piłki nożnej.Kiedys takie mecze określało się,że są dla koneserów a teraz wszystkie się takie stały

0

@Trojanek23 Piłka nie tyle co stała się taktyczna, a po prostu piłkarze grają prosto. Bez ryzyka. Mało jest takich akcji gdzie piłkarze podają na ścianę na małej przestrzenii gdzie jest 3-4 rywali. Teraz popularne jest przebijanie tych liń, podania progresywne, nie te, które są widowiskowe i mogą akcją dwójkową zdobyć przestrzeń. Jak już dochodzi do takich akcji, to tylko wtedy, gdy piłka znajduje się w bocznych sektorach, a nie środkowych. Ostatnia taka ekipa co była to, albo Bayern Pepa, albo Barca Lucho gdzie było MSN i tak grało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?