La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

0

Nie wypożyczał bym go ponownie , spieniężył Ansu i dołożył na Nico Williamsa.
To jest opcja na lata , w dodatku ma dobrą relacje z piłkarzami i sądzę że będzie lepszy niż Ansu i Felix razem wzięci , but i'm just saying..

0

@Simon1777 Fatiego to nawet za darmo będzie trudno gdzieś oddać z kontraktem ponad 12 mln euro/rocznie ważnym jeszcze 3 lata. Jedynie do Arabii Saudyjskiej go sprzedasz, poza tym kierunkiem jest niesprzedawalny, no chyba że zrezygnuje z dużej części zarobków, co raczej się nie wydarzy.

0

@Simon1777 Tylko ile Fati jest obecnie warty,ze 20mln ktoś da?

0

@Simon1777 Żeby kogoś spieniężyć potrzebna jest druga strona, która Ci te pieniądze zaoferuje. Ansu Fati obecnie nie jest piłkarzem, za którego jakikolwiek klub chciałby zapłacić 20-30 mln euro. Dodatkowo wszyscy dobrze wiedzą jaka jest sytuacja Barcelony i zwyczajnie to wykorzystują. A sytuacja jest taka, że nawet zwykłe darmowe wypożyczenie go jest dla nas ogromnym plusem, bo odciąża płace. Także chcieć nie znaczy móc.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?