La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1448 Culés

2

Myślę, że można to już napisać: póki co MASTERCLASS Xaviego - Mbappe totalnie wyłączony, podobnie Asensio, a Barcelona po paru problemach na początku meczu świetnie zaczęła się odnajdywać na boisku i systematycznie zyskiwała pewność.

Oby to się nie spieprzyło jak z Napoli, bo zespół Xaviego lub mieć sinusoidę w ciągu jednego meczu...

0

@macio_944 Dembele tworzył największe zagrożenie tam i w sumie dalej je tworzy. Problem w tym, że jego akcje to 50 na 50, niektóre wychodzą, a niektóre nie. Przed chwilą np. zagrał świetną piłkę do Mbappe, a ten zmarnował to. Parę razy dobrze mijał naszych, a do tego ściąga na sobie uwagę dwóch naszych dając mega przewagę w swoim sektorze.

0

@Rewolucja123 raczej 10 na 90, raz nie wychodzą, raz nie wychodzą, raz nie wychodzą... I tak długo, długo aż w końcu coś pięknego wyjdzie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?