La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1686 Culés

2

Efekty pracy Ernesto Valverde właśnie zaprocentowały, nauczył Barcelonę jak bronić się bez piłki i jak rozgrywać wyrachowanie tego typu mecze. Barcelona nie ma narzędzi żeby nawiązać równą walkę z takim gigantem jak PSG i pójście tutaj na wymianę ciosów skończyło by się podobnie do rewanżu Realu z City z zeszłego roku. Takie mecze trzeba rozgrywać defensywnie i bez pressingu, praktycznie broniąc całym zespołem na własnej połowie. Real ma taką filozofię, wyniki ponad wszystko, więc Mes que en club właśnie to oznacza. Można przybić mu zasługę dobrego wyniku wywiezionego z Paryża. Jak wygrywać to na własnych warunkach, brawo.

3

@Barca_Big_Moment yyy co? w jaki sposób nauczył Barcelonę bronić? Przecież tu z ludzi jakich miał, jest tylko Araujo i de Jong (który właśnie nie umie bronić za bardzo). Messi (plus ter Stegen) ratował ten jego stoicki, momentami wręcz nudny futbol. Można Xaviego nie lubić, uważać za słabego trenera ale w tym zwycięstwie nie ma żadnej spuścizny Valverde

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?