La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2192 Culés

4

Od wczoraj to mam wrażenie, że kibiców Realu bardziej przeraża fakt, że Barca może dojść nawet do finału LM, niż to że mogą odpaść w ćwierćfinale z City.

0

@TR3YWAY I bardzo dobrze.

3

@TR3YWAY Bo Barcelona to miał być totalny bankrut, klub który będzie się przez lata bić o Ligę Europy, klub który będzie tracić najważniejszych graczy i nikt tutaj z dobrych graczy nie będzie chciał przychodzić... a tutaj mimo problemów Barcelona robiła, robi i będzie robić progres w kwestii finansowych czy sportowych. I to ich najbardziej boli, to że rzeczywistość miała być wg. nich zupełnie inna, bo przecież Barcelona miała przez lata być na poziomie ligi Europy. Myślę, że to mistrzostwo sezon temu też było dla nich kolosalnym szokiem.

1

@TR3YWAY ba, czasem czytam tutaj że niektórzy woleli by rywal ze stolicy przegrał aniżeli żeby Barca wygrała...
To jest już jakiś obiaw choroby psychicznej, takie podejście do tej rywalizacji stricte sportowej. Po obu stronach są odklejeńcy. Takich najlepiej szerokim łukiem obchodzić i nie wdawać się w dyskusję.

0

@Bobo25 Dlatego ciężko się kibicuje jednej lub drugiej grupie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?