La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1715 Culés

1

Wczoraj gdyby w miejscu Roberto grał taki Seydou Keita, to wynik byłby lepszy. Wszyscy tylko pivot, pivot i wiadomo że go potrzebujemy, ale także taki niezły rezerwowy pomocnik, który we wszystkim jest ok, ale w niczym specjalnie się nie wyróżnia potrafi być także czasem nieoceniony, o ile akceptuje swoją rolę jednego z pierwszym rezerwowych, jak właśnie przywołany Ketia.

5

@Destroyer_of_Worlds e tam, Keita ma 44 lata. Już by nie dał rady.

1

@Safrani on jest z Afryki - nigdy nie wiesz ile ma naprawdę lat :p

1

@Safrani Przynajmniej ma doświadczenie.

0

@Destroyer_of_Worlds Keita to był niesamowity kalafior. Każdy patrzy przez pryzmat że to była fanaberia Pepa i broniły go wyniki. Dużo łatwiej jest umieścić takiego Keite w tamtej Barcy. Ale w obecnej już tak środka pola nie dominujemy. A taki gracz nie miałby miejsca ani u nas, ani obecnie w City.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?