La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1072 Culés

3

Jeśli ten kalendarz się potwierdzi to w następnym sezonie przez MŚ w Trondheim Raw Air będzie miał tylko 3 konkursy 1x Oslo i 2x Vikersund. Nie wiem czy w tym sezonie ten turniej ma jakiś sens.


2

@mordini123 Ogólnie RAW Air od kilku lat jest coraz słabszy. Najlepsze w mojej opinii były te pierwsze turnieje: 4 miasta, skoki codziennie. Teraz jest przekombinowane i co roku inne zasady.

1

@mordini123 Kalendarz zatwierdzony w Porto-Pog. @July_6_BcN I rozciągnięty kalendarz na kwiecień..po co?

1

@July_6_BcN W tym roku sytuacja została wymuszona przez MŚ a jakby Lillehammer przenieśli w okolicach Raw Air to też nie dobrze bo skoki byłyby przez cały miesiąc w jednym kraju i by była monotonia. Fajnie jakby po tym sezonie wrócili do pierwotnej formuły i nie grzebali ciągle w zasadach i utrzymywali jednakowe zasady przez lata.

0

@FcPortoFan1999 Czemu rozciągnięty na kwiecień?
W kwietniu były w zeszłym roku przez Mundial.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?