La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1802 Culés

0

Słabiutko, że Real wygrał, liczyłem chociaż na remis. Szkoda, że udał im się ten szczał z dystansu

1

@FCB_dimiC raczej dowiozą majstra, my przegraliśmy mistrzostwo meczem z Villarealem i Granadą oraz pechowo przegranym El classico

5

@dominox1998 przegralismy mistrzostwo bo bylismy ciency jak sik pająka przez 3/4 sezonu, a nie 2 meczami

0

@SelloutCrowd dokładnie

1

@FCB_dimiC Chyba ostatnia nadzieja, to nasza wygrana z Realem (Czaisz, Valencią), a potem porażka/remis Realu z Sociedad, wtedy strata 3 lub 2 pkt na 5 kolejek do końca dałaby ciekawą sytuacje. Wierzę w taki scenariusz, przynajmniej dla emocji. Strasznie szkoda tego remisu na Bilbao, to mógł być kluczowy moment w kwestii mistrzostwa, no ale trudno, trzeba naciskać do końca. ;)

0

@Kamiloza91, też tak uważam. Najważniejsze to starać się wygrać wszystko co się da do końca, jeszcze wszystko się może zdarzyć. Na jedną stratę punktów Realu Barcelona ma wpływ, a dwie kolejne straty to nic niemozliwego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?