La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1084 Culés

0

Ja bym zrobił z ekstraklasą tak jak ze Złotą Piłka za 2020 rok, odwołać i nie dawać tytułu

0

@FCBMati10 Czyli eliminacje do ligi mistrzów zbojkotować XD?

0

@FcPortoFan1999 wyjdzie na to samo niezależnie kto wygra w tym sezonie tytuł, najmocniejsze drużyny frajerzą na potęgę a w kluby jak Jagiellonia czy Śląsk nie uwierzę w walce o LM czy nawet LKE

0

@FCBMati10 A wielu nie chce przyjąć tego gorącego ziemniaczka.

0

@FcPortoFan1999 dlatego wygląda to tak jak wygląda

1

@FCBMati10 Dawno takiego sezonu nie było,ostatnio to może sezon 2017/2018 do pewnego czasu.Sama walka o tytuł,to troszkę przypomina wyścig 2016/2017 tylko z nieco gorszym punktowaniem XD

0

0

@FCBMati10 Bo jednak mistrzostwa Rakowa,Lecha i podwójnie Legii były dość pewne i zakładane przed sezonem.Piast 2018/19,głównie wiosnę pozamiatał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?