La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1664 Culés

0

Mimo że byłem jednym z największych kibiców Dembele na tej stronie, broniłem go, chwaliłem, wierzyłem w niego to mam nadzieję, że jutro Monjuic nie zapomni o tym z jakim klubem Francuz "marzył" wygrać Ligę Mistrzów po czym po dwóch miesiącach się na niego wypiął. Oby jutro kibice potraktowali "kapitana" bez taryfy ulgowej i zgotowali mu powitanie na jakie zasłużył.

2

@kamiVeB Wszyscy popełniamy błędy :d

2

@kamiVeB Co wy sie tak uwzieliscie.
Messi też mówił, ze może grać za darmowe i do końca kariery, jednak wylądował na 2 sezony w haniebnym PSG
Dembele swoim odejściem zrobił nam przysługę. My skorzystaliśmy, on pewnie tez. Przy okazji zarobi porządną kase, bo u nas pewnie mialby polowe tego i to rozbite na x lat.
Jest zawodnikiem PSG i tyle

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?