La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

9

https://powrotroberta.pl/2024/04/newey-o-silnikach-na-2026-to-beda-raczej-generatory-niz-silniki.html
Dwie złe informacje ze świata F1. Pierwsza to że nowe jednostki mają być odwrotnymi hybrydami czyli silnik spalinowy będzie tak jakby generatorem dla baterii. Silniki miały być tańsze i prostsze ale tak nie będzie. A druga to, pojawiły się plotki że w nowym porozumieniu ma być zapis że w wstawce może być tylko 10 zespołów.
https://powrotroberta.pl/2024/04/f1-chce-zablokowac-wejscie-nowych-zespolow-w-concorde-agreement.html

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football

5

@lucas/catalan czyli Andretti nie wejdzie w inny sposób niż poprzez zakup jakiejs ekipy.

5

@mekston niby się jeszcze stara ale i tak go zablokują. Niezły beton się robi w f1

8

@lucas/catalan to z andrettim to było wiadome jak mu teraz dali odmowę i wielu tak spekulowało że jedynie kupno istniejącego teamu pozwoli mu wejść do F1. To jest katastrofa co się odstawia w tym sporcie pod tym względem..

0

@lucas/catalan tak bardzo nie rozumiem tej sraczki z silnikami... W sensie ja generalnie nawet jestem za ekologia itd, na drogach kasujmy wysokoemisyjne silniki itd w ogólnym rozrachunku te silniki w F1 spalają tyle co nic... Dużo bardziej by pomogło środowisku gdyby nie latali samolotami w tą i z powrotem między kontynentami.

0

@Bykunn to jest ,,ekologia" na pokaz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?