La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1588 Culés

2

Igrzyska i Garros dla Nadala i można kończyć w chwale.

konto usunięte

0

@partymaker Na razie ma jednego breaka ze słabiutkim Cobollim, a ty już go z RG i IO widzisz

1

@partymaker Na szczęście to się nie wydarzy.

5

@takisobiektos @MesQueUnClub96 Serbiki już się spłakały XD

konto usunięte

0

@partymaker @takisobiektos Nie wiedziałem że jesteś fanem Novaka

1

@partymaker Nadal ma takie powroty za sobą. Dużo odpowiednich medykamentów i można walczyć o RG i IO :)

3

@Barcanajlepszyteam Djokovic więcej przerw na kibelek, unikania testów antydopingowych i mikstur od sztabu w ciągu meczu :clownface:

konto usunięte

2

@barcelonaLM Unikanie testów antydopingowych XD Podczas przerwy na kibel sugerujesz że bierze szprycę?

1

@MesQueUnClub96 a co sugeruje @Barcanajlepszyteam w kierunku Nadala? :clownface:

konto usunięte

3

@barcelonaLM To oczywiste że jedzie na grubych przeciwbólowych przez większość kariery

1

@MesQueUnClub96 To mało wiesz :D Novak goat;'

0

@MesQueUnClub96 a to niedozwolone?

konto usunięte

0

@barcelonaLM To już pisz do użytkownika który użył tego argumentu, ja piszę o przeciwbólowych

0

@MesQueUnClub96 Użył argumentu, a ty go poparłeś XD

0

@MesQueUnClub96 to przecież właśnie odpisał temu użytkownikowi a Ty się wciąłeś i potem:

"To już pisz do użytkownika który użył tego argumentu" xd

1

@barcelonaLM Nie wiem jak naiwnym trzeba być, żeby wierzyć, że tenisiści na tym poziomie grają bez wspomagaczy ;) To chyba tylko fani Nadala mogą wierzyć w takie bzdury ;) Djoko pupilkiem federacji nie jest. Co to za problem, żeby go złapać na dopingu i potwierdzić ,,wyższość" Nadala i Federera?

0

@Barcanajlepszyteam "Nie wiem jak naiwnym trzeba być, żeby wierzyć, że tenisiści na tym poziomie grają bez wspomagaczy ;)"

to Ty napisałeś o "medykamentach" a on o "miksturach"

"Djoko pupilkiem federacji nie jest. Co to za problem, żeby go złapać na dopingu i potwierdzić ,,wyższość" Nadala i Federera?"

Myślę, że to nie ma znaczenia. Na tym etapie Federacji nie byłoby na rękę, żeby rzeczywiście potwierdzono doping u kogokolwiek z BIG3. To jak w kolarstwie - to nie jest dobre dla sportu a dla Federacji nie ma aż takiego znaczenia. Dla nich istotniejsze jest to, że kibicie są przy sporcie, interesują się i dyskutują o nim.

0

@mekston Właśnie o to mi chodzi. Big 3 może się koksować na potęgę i nikt im nic nie zrobi. Właśnie z tym powodów, które wymieniłeś. A jeśli już kogoś chcieliby ,,poświęcić" to będzie to Djokovic, bo ma doświadczenie w byciu tym ,,złym". Interesujące jest też to, że jak już kogoś łapią na dopingu, to nic nie znaczące nazwisko, albo jakiegoś średniaka. Dla romantycznej wizji sportu, byłoby pięknie, gdyby cała trójka była czysta. Ale naprawdę nie byłbym zdziwiony, tak jak niektórzy, gdyby okazało się, że wielka trójka była/jest na dopingu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?