La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 630 Culés

4

Szkoda, głupia ta karta Araujo. Jedna stracona bramka by nas nie zabiła. A tak zabiła nas ta kartka...
Do tego sędzia widać kartkami wachluje jak mało kto...

0

@prokofiew Zabiła nas nędza mentalna reszty zawodników i trenera, który postanowił bronić. Mamy jednego mniej, a nie 5, żeby dać się tak stłamsić i siedzieć we własnym polu karnym.

0

@Dari0G ehe Ty wiesz lepiej. Na takim poziomie przewaga 1 zawodnika to przepaść

0

@prokofiew Nie, Ty wiesz lepiej. Skoncentruj się na faktach, a nie na swoich wizjach. A fakty są takie, że nie doskakują, nie pressują, obsrali się i zaczęli bronić tego jednego gola. Może im kazał trener, a może nie mają głowy do gry pod presją. Ale tak wygląda ten mecz, że biegają jak dzieci we mgle, a mamy zaledwie jednego mniej. To żadne wytłumaczenie na ten paraliż, który zaczęli prezentować po zejściu Urusa.

0

@Dari0G taaaaa...wyłącz Fifę i idź spać

0

@prokofiew Jeśli nie masz nic merytorycznego do napisania, to zastosuj się do własnej rady, bo cnyba właśnie z tej gry masz takie doświadczenia.

Komentarz usunięty

0

@prokofiew Najpierw FIFA, teraz Borek. Idź już spać, bo nie masz nic mądrego do przekazania.

0

@Dari0G i voice versa

0

@prokofiew "i voice versa"
Jeszcze coś smęcisz? W dodatku z błędami? Znasz się na czymś w ogóle?

Komentarz usunięty

0

@prokofiew "na idiotach takich jak Ty"
Swój swego zawsze rozpozna. Teraz wszystko jasne :).

0

@Dari0G nie zaliczaj mnie do swego bo zdecydowanie lądujesz poza tą kategorią. Ale pewnie nawet nie rozumiesz o czym mówię.

0

@prokofiew Gościu, nie umiesz nawet odpowiedzieć na moje argumenty niczym poza agresją słowną, wycieczkami osobistymi. Niczego sobą nie reprezentujesz. Chyba, że chamstwo i prostactwo. Więc nie pouczaj innych, tylko weź się za siebie.

Komentarz usunięty

0

@prokofiew Ty się czytasz? Obrażasz mnie, bo napisałem o podejściu zawodników, o ich braku mentalu we wczorajszym meczu? Poważny jesteś? Ty się do niczego nie musiałeś dostosowywać, po prostu zachowałeś się jak zwykle. Widać, że to w Twoim przypadku norma. Wstyd człowieku.

0

@Dari0G Niestety przez to że bez sensu odpisujesz muszę czytać Twoje wypociny. Obrażasz zawodników, bo to nie był opis... a potem masz pretensje że ktoś Ciebie obraża. Nie dość, że arogancki to jeszcze hipokryta. Coraz "lepiej"...

0

@prokofiew "Obrażasz zawodników, bo to nie był opis... a potem masz pretensje że ktoś Ciebie obraża. Nie dość, że arogancki to jeszcze hipokryta."
Ty nie wiesz nawet, co to hipokryzja. Gdybym pisał tak o Tobie, a potem miał pretensje, że robisz tak samo, zgoda. Ale tutaj... Krętaczu, nie umiesz nawet przyznać, że nie masz racji. I gdzie obrażałem zawodników?
"Zabiła nas nędza mentalna reszty zawodników i trenera, który postanowił bronić."
Przecież to fakty, dokładnie tak się zachowali. Nie umiesz odnieść się merytorycznie, więc atakujesz personalnie. Typowe zachowanie dla kogoś, kto uważa, że racja musi być zawsze jego, mimo, iż nie ma ku temu żadnych argumentów. Jeszcze raz, wstyd człowieku. Nara.

Komentarz usunięty

0

@prokofiew "Już dawno nie rozmawiamy o tym kto ma rację tylko o tym jak bardzo głupi jesteś oraz jakim jesteś hipokrytą i arogantem."
Z nas dwóch ten opis dotyczy Ciebie. Język, sposób odnoszenia się do rozmówcy i brak jakichkolwiek sensownych kontrargumentów, poza wyzwiskami. Pięknie się przedstawiłeś.

" I jeszcze taki mądrutki jesteś, że nawet nie zauważasz, że prawie od początku drażnię się z Tobą bo masz tak wyniosłe ego, że nawet nie potrafisz zostawić takiej wiadomości bez odpowiedzi bo Twoje musi być na końcu.
Więc dalej, jeszcze na tę wiadomość odpowiedz i udowodnij, że mam rację. Będziemy mieli potwierdzenie i koniec dyskusji. "
Ktoś łapie się na tę nieudolną socjotechnikę? Przecież sam za każdym razem nie możesz powstrzymać się od odpowiedzi, więc chyba jednak znowu opisujesz siebie. Dodatkowo, jedyne, co potrafisz, to smarować wyzwiska, bo nie masz nic innego do zaoferowania. Odpisz tym razem również i udowodnij, że mam rację. Boże, jaki jesteś śmieszny.


0

@Dari0G Dziękuję :D

0

@prokofiew Nie ma za co. Potwierdziłeś jedynie, że miałem rację, co do Ciebie. Chamstwo i prostactwo w odpowiedziach nie czyni z nikogo "zwycięzcy" w dyskusji. Tak samo, jak ta żałosna udawana socjotechnika.

Ja również dziękuję.

Aha, koniecznie
:D
inaczej nie będzie się liczyło.

0

@Dari0G Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje.

0

@prokofiew Wiem. Takie wpisy, jak Twój, działają jedynie wśród dzieci.
:D
I jeszcze jeden raz
:D
Żeby zachować Twój dziecięcy styl.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?