La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1508 Culés

5

Pomijając już wynik, to wydawało mi się, że sędzia dzisiaj czekał tylko, by jakoś nam doyebać.

4

@norbi77 straszny był... Dla nas kartka za kartką, PSG traktował na luziku. Najgorsze że mimo wszystko wpłynął na wynik meczu.

2

@norbi77 narzeczona ze mną oglądała i o ile nie jest emocjonalnie związana z Barceloną, to sama stwierdziła, że sędzia ewidentnie nie chciał nam pomóc awansować

1

@Kozinho. To nie to, że on nie chciał nam pomóc. On nam po prostu przeszkadzał.

2

@July_6_BcN chciałem napisać delikatniej, że był z niego kawał chuja, a to obściskiwanie się z Donnarummą przed meczem wyszło trochę niefortunnie

0

@Kozinho. @prokofiew
Mnie najbardziej wkurwiła sytuacja z Gundoganem i potencjalnym karnym. Nawet się nie zawahał czy gwizdnąć, tylko "nic nie było", a w sytuacji bardziej dyskusyjnej gwizdnął od razu i zero dyskusji.

1

@norbi77 Wiem, mnie też. Ale szczerze mówiąc trochę wątpię by to coś zmieniło, nawet gdyby był karny. PSG by i tak docisnęło. Bardziej mi szkoda tych dwóch akcji Roberta gdzie jak jeszcze byliśmy 11 na 11 mógł strzelić na 2-0 i potem też mógł ładnie w drugiej połowie wyłożyć do Ferrana, a strzelał. Ale to wszystko gdybanie ... po prostu szkoda bo ten dwumecz mieliśmy w garści.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?