La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1130 Culés

0

nie wiem czemu Xavi pozwolil na to by wiekszosc pierwszej czesci meczu wyprowadzac pilke wlasnie od obrony. w trakcie pierwszych 15minut spotkania widzac jak oni graja na sciane do pomocników (głownie wlasnie Araujo) i wsadzajac ich na konia z zawodnikiem PSG na plecach wiedzialem że to sie skonczy dokladnie tak jak w akcji bramkowej. Potrzebne bylo inne rozwiazanie. moze podejscie pomocnika do lini obrony po pilke, a moze bardziej dac tą role Cubarsiemu a nie że wiekszość piłek szła od Araujo alboczasem Ter Stegena i wszystko konczylo się na przejeciu przez PSG (po naszym wybiciu) bo juz bylismy naciskani. I to nawet nie byla kwestia jakiegos morderczego presingu PSG, bylismy po prostu kompromitujaco niedokladni w wychodzeniu z pilka i niestety Araujo brylował w tym aspekcie.. podsumowaniem tego była akcja bramkowa gdzie XAVI od dobrych 5 sekund wrzeszczal z linii i pokazywal że ma dograc do Yamala bo tam było miejsce. Jak Araujo zatrybił, zanim się obrócił i podał to zawodnik PSG już o tym wiedział i przeciął.. kto grał w piłkę to chyba wie o czym mówie, zobaczcie sobie tą akcję i co robił Xavi przez ladnych kilka chwil. W pewnym sensie wywierał presję na Araujo i to doprowadziło do szkolnego błędu nie przystojącego na tym poziomie. Brak umiejetnosci operowania piłką nas pogrzebał, o tyle to szokuje, że to przecież Barcelona.....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?