La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

3

Człowiek przeżył już brak awansu do Ligi Mistrzów, szpaler dla Realu, kompromitacje z Romą i Liverpoolem, wpierdziel od Bayernu, podwójny brak wyjścia z grupy, cyrki z rejestracją zawodników, to na wczorajszy mecz jest się już uodpornionym.

Szkoda, ale wierzę, że jeszcze kiedyś będzie dobrze :D

2

@NeroTFP1 Ja czekam na trenera bez DNA. Jak z takim trenerem też się będziemy kompromitować co roku w Europie, to przestanę wierzyć.

0

@TR3YWAY Też bym obejrzał w Barcelonie kogoś całkowicie niezależnego. To byłoby cos ekscytującego. Ale pewnie finanse nie pozwalają :P

1

@NeroTFP1 We mnie coś umarło po porażce z Liverpoolem. Od tamtej pory żadna porażka jeszcze mnie nie ruszyła.
Chciałbym znowu poczuć te emocje.

1

@NeroTFP1 to zazdroszczę, sam już myślałem że jestem wyzuty z uczuć a przychodzi taka porażka i człowiek chodzi rozjebany od wczoraj

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?